GRUP ŞİRKETLERİ

ZUKKA

KİTAP KAFE & RESTORAN

Zukka Kitap & Kahve markasıyla, bulunduğumuz şehirlerde insanların sanata bakış açısını geliştirerek, günümüz kitap ve müzik arzusunu bambaşka bir yere taşımış olmanın verdiği mutlulukla, daha iyisini yapmak üzere hizmet vermekteyiz. Yenilikçi, öncü bakış açısı ve özgün mekan tasarımlarımızla konuklarımızı bambaşka dünyalara ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz.

DETAYLI BİLGİ

BOYNER

VAN

Boyner Van mağazamızda kadın, erkek, çocuk, genç giyim & spor, ayakkabı & aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin marka müşterilerin beğenisine sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ

STAR 2000

CAFE & RESTAURANT

Nefis lezzetleri eşsiz sunumlarıyla birleştiren Star2000 Cafe & Restaurant Van'da Aydın Perihan AVM ve Van AVM'de olmak üzere iki şube ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

STAR 2000

KİTAP EVİ

Kitap , Kırtasiye , Hediyelik Eşya alanlarında hizmet veren Star2000 Kitap Evi Van Aydın Perihan AVM'nin 2.katında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

STAR PIZZA

PİZZANIN YILDIZI

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

DETAYLI BİLGİ

MARTI

CAFE & RESTAURANT

Van Gölü kıyısında bulunan Martı Cafe & Restaurant eşsiz manzarası ve nefis lezzetleri ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

DETAYLI BİLGİ